dhaliwal3834 dhaliwal3834
  • 24-11-2022
  • Mathematics
contestada

7. The bill for 3 hotdogs and a juice box was $8.40. If the juice box cost $1.65, how much was each hot dog?

Respuesta :

Otras preguntas

.58 plus what gives you 1.07
Kevin runs 8 miles in 84 minutes. At the same rate, how many minutes would he take to run 6 miles?
The following equation is the difference of which to equations? Y=5x-8
What was the purpose of the Carlisle Indian Industrial School?
A boy scout has 3 meters of rope. He cuts the rope into cords 3/8 meters long. How many cords will he make
In this diagram is AB parallel to ED? Explain
Choose an current issue to write about in an argumentation essay, or you may write a narrative essay describing your own holiday traditions. Draft an outline w
How do you simplify 4x^3 (x^2 -5x+4)
Choose an current issue to write about in an argumentation essay, or you may write a narrative essay describing your own holiday traditions. Draft an outline w
compare the values/9*10^2 is ____________________ times as much as 3*10^-2 6*10^4 6*10^0 3*10^4 3*10^-4