oakley13
oakley13 oakley13
  • 23-02-2016
  • Mathematics
contestada

8lb x $3.50/lb what is the product?

Respuesta :

YoloSpzEducation
YoloSpzEducation YoloSpzEducation
  • 23-02-2016
28 because 8 x 3.50 = 28

Answer Link

Otras preguntas

HELP PLS I DONT UNDERSTAND AHHHHHHHH-
Three friends are buying seashells at the gift shop on the beach. Melanie buys 2 seashells for​ $0.80. Rosi buys 5 seashells for​ $2.00. Carlos buys 4 seashells
Can someone help me find the words? Word search only answer if you an expert at it PLEASE
What is the slope? Simplify your answer!
What style of architecture where the middle age catherdrala built in
How do you think the carousel operator will answer the child’s question?
What is the value of the expression? 2 x[(-6 + 4) X (5 + 9) - 3]
help please. 10 points to who help me​
Who were the inmates of today farm
introduccion sobre los aspectos de la personalidad