kyra2992 kyra2992
  • 23-10-2018
  • Mathematics
contestada

Oranges cost $2.00 for eight , you need 15 . How much will it cost

Respuesta :

Foofoobug
Foofoobug Foofoobug
  • 23-10-2018
15×.25=3.75 for 15 oranges
Answer Link
dancer110 dancer110
  • 23-10-2018
15x25 is 375 turn it into money and its $3.75 for 15 oranges
Hope this helps
Answer Link

Otras preguntas

Can someone help i dont know the answer!!!!
Can someone please help me!! :(
if you roll a 6 sided die 12 times,what is the best prediction possible for the number of times you will role one? ​
what is the best medicine herb for green cough?
What is the cell cycle? The time a cycle spends actively dividing during mitosis Process of duplication of genetic material Interphase Repeating series of sta
Red-green color blindness is inherited as an X-linked recessive. How can a man with normal color vision father a daughter who is red-green color blind. A. Th
Can someone please help me with these 3 questions AASP 5) Apparently with no surprise To any happy flower, The frost beheads it at its play In accidental power
When Piri wakes up from surgery, what does he still have to worry about?
The amendment process for the Constitution
Constantine MOST LIKELY chose the location for Constantinople because the location) was convenient.B) enhanced trade.C) encouraged religion.EliminateD) appeared