rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me solves x
Given the circle below with the secant FED and tangent CD, find the length of FE. Round to the nearest tenth if necessary.
pls need help in math<3
what does a lawyer of family specifically consist of
Increasing the concentration does what to the molecular
Once upon a midnight dreary. While I pondered weak and weary What mood do the underlined word help creAte
________ tend to emphasize the ways people strive for self-determination and self-realization. Group of answer choices
The most common form of political participation in the united states is.
Choose the word that has different stress pattern. 1. A. peaceful B. disease C. shortage D. spacious 2. A. commit B. healthy C. standard D. poverty 3. A. malnut
Р 48° A and B are ships. P is a port. A is due South of P. Angle APB = 48° AP = BP North Work out the bearing of A from B.