rescue0316 rescue0316
  • 25-02-2019
  • Mathematics
contestada

Justin bought 3 pounds of blueberries for 15.36. What is the price in dollars per ounce?

Respuesta :

jilyyyyyyyyyy jilyyyyyyyyyy
  • 01-03-2019

Answer:

yeetttt

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please look at the attached file for the Algebra question. Please help!!
How to find 3 numbers with gcf of 16
Why do I need this for Lauren or life
Why might some argue that the organization of the senate is undemocratic?
The sum of two numbers is 38 . the smaller number is 16 less than the larger number. what are the numbers?
According to the second amendment, the right to bear arms is for the purpose of
Elena has one and a half times as much money as ramon. together they have $225. how much money does each have? choices for ramon's amount: 80, 90, 95
When people don't clearly recognize the cause of their frustration, they?
Suppose you randomly select a letter from BURGER AND STARBIRD. Imagine writing these letters on Ping- Pong balls—one letter per ball—then putting them all in a
Because the Internet breaks down barriers and lets people explore areas not traditionally meant for them, it can help? A. create better profiles B. destroys bad