isaiah11291738 isaiah11291738
  • 26-02-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 apples cost 3 dollars how much does 1 Apple cost?

Respuesta :

morganleonlongato morganleonlongato
  • 26-02-2020

Answer:0.25 cents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

I will give brainiest to whoever answers correctly !! Please do not steal my points I'm tired of it put a legit answer or leave!! I will give brainiest to whoev
why has Timber been written as Timber -R-R​
Pls help with math ASAP
words to know imagery vivid BLANK that appeals to the senses literary device a literary BLANK gay is used for a specific effect
Help me out with this please??? someone??? A model airplane is built with a wing span of 23 inches. The actual wingspan is 92 feet. What is the scale of the mod
The class has 35 children. If they are put into 5 teams, how many children will be on each team?
Joy’s job pays $12.25 an hour. One day, she worked for 320 minutes. How much will she earn?
I need help please!!!
Distinguish how nutritional value is lost during flour milling and how it is returned to the final product.
who did Germany owe reparations to? 1. France and the allies 2. The United States 3. African nations it had colonized 4. Japan