angellegarcia92
angellegarcia92 angellegarcia92
  • 25-08-2016
  • Mathematics
contestada

$1.12 for 8.2 ounces

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 28-08-2016
what about it
what is the question


Answer Link
jelenako57605
jelenako57605 jelenako57605
  • 28-08-2016
$1.12 for 8.2 ounces means that u would pay around 0.12 per ounce but keep in mind u still have the .2 ounces.
Hope this helps!!
Answer Link

Otras preguntas

Help plzzzzz I really need it right now!!!
if 60.2 grams of Hg combines completely with 24.0 grams of Br to form a compound what is the percent compostiton of Hg in the compound
What are some obstacles that discouraged citizens from voting?
In the figure below which term best describes point X?
if I have 2 dollars and save up 3x + 5 = 9x +7 how much monet do you have?
The amount of time records must be kept in storage by a medical office is called:
Read the following passage and then select the correct answer to the question below: THE WORLD WITH A THOUSAND MOONS CHAPTER 1: Thrill Cruise By Edmond Ham
How did policymakers hope the policy of assimilation would work
Consider the function below. f(x) = 5 + 2x2 − x4 (a) find the interval of increase. (enter your answer using interval notation.)
Roy purchased a 2010 model sedan for $21,000. The dealership offered him a $149/month payment plan for 60 months, at the end of which the unpaid balance will be