Seudónimo Seudónimo
  • 23-05-2020
  • Mathematics
contestada

HELP PLZ I NEED HELP QUICK!!!! ILL GIVE U 20 POINTS

HELP PLZ I NEED HELP QUICK ILL GIVE U 20 POINTS class=

Respuesta :

rkp3
rkp3 rkp3
  • 23-05-2020

Answer:

B) Z

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Nola purchased 2.5 pounds of cheese for $10.50. Her mother purchased 3 pounds of the same cheese for $12.60. The cost of cheese varies directly with the number
why is it an advantage for frogs to release large numbers of eggs and sperms?
What is 1/100 of 605
Bruce rents snowmobiles to tourists. He charges $135 for 4 hours and $202.50 for 6 hours. What is the hourly rate Bruce charges to rent a snowmobile?
A family of 2 adults and 3 children goes to a play. Admission cost $8 per adult and $5 per child. What expression would show the total admission cost fir the fa
A student develops a historical argument to support this thesis: In 1950, the United States and the Soviet Union were two of the most powerful countries in the
When would the government be allowed to limit what people say?
name two ways that communities can reduce their collective ecological footprint
List the following substance in order from lowest density to highest density iron, gold, steel, water , air , silver and aluminum.
A 25 lb bag of rice costs $29.50. What is the cost of the rice per pound?