charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

What is the difference between pass-by-value and pass-by-reference in computer programming?
Angel wants to invest $4,000.00 in a savings account. Determine the simple interest rate required for Angel's investment to grow to $13,400.00 in 25 months. Ro
somebody please help me​
State the area of the given triangle. A: 28 Square Units B: 24 Square Units C: 60 Square Units D: 36 Square Units
please help asap!!!!!! will mark brainlest which of the following graphs is a function?
The data below shows the ice-cream flavors preferred by a group of children. Flavor vanilla 3 butter scotch 5 chocolate 3 mango 4 Number of children We want
Patty needs 34 cup of bananas to make a loaf of banana bread. Patty has 113 cups of bananas.
Write an essay based on your outline from Lesson 2. Your essay will be about the same topic: a famous hoax from history. Like the outline, it must include a the
What is AB? Help is needed
The mixed motivations urging Europeans to explore the world have been summed up in the phrase "glory, God, and gold." Which of the following would be an example