yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

HELP AGAIN PLS PHYSICS - I SUCK AT THIS
I don't get this... someone explain this plum thing please...... Before a plum is dried to become a prune, it is 92% water. A pruneis just 20% water. If only wa
What was life like for prisoners in the Concentration Camp?
I’m very confused on this! Where do I even start on here?? This is extra credit for my geometry class !
The police officer said , " empty your pockets ans stand in the corner "
the following formula gives the area of a circle, A, dependent on its radius, r. A = πr² solve the equation for the variable r.
hee is your christmans gift
An alias is helpful because having two copies of the same table can be confusing.
What is the 8th term of the linear sequence below? 6,13,20,27,34...
An amusement park is considering installing an outdoor ice-skating rink, which costs $950,000. Expenses for operating and maintaining the ice-skating rink are e