inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

helppppppp please help help
Proteus mirabilis produces the enzyme urease, which converts urea into ammonia. If a patient has a urinary tract infection (UTI) caused by Proteus mirabilis, wh
The number of rows in an auditorium can be represented by the function f(x) = 80x. the number of seats in each row can be represented by the function g(x) = x 7
The choices a speaker makes about the introduction of a speech can affect the outcome of the entire speech.
Write a three-paragraph essay that responds to the essay prompt below. A good essay will have a strong topic sentence and introduction, a body paragraph that us
2x-3/x divided 7/x^2
As​ measured, gdp omits which of the​ following? i. Illegal sales of goods and services. Ii. Changes in the amount of leisure time. Iii. Household production of
he saw happiness as an important human goal and is known to have introduced the science of happiness
How can you ensure that your internet search is happening over a secure network connection?.
Read an excerpt from "Television and the Public Interest" and answer the question. The speech was delivered by Newton N. Minow, chairman of the Federal Communic