marleyscott
marleyscott marleyscott
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

plsss hellpppp meeee

plsss hellpppp meeee class=

Respuesta :

davidstapleton2
davidstapleton2 davidstapleton2
  • 22-10-2020

Answer:

it a or b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Esosa pays $43.19 for 3.7 pounds of salmon. What is the price per pound of the salmon?
If the hydrogen atom emits red, blue-green, blue, and violet light, how many energy levels does it have in the visible region of the spectrum? A. 3 B. 4 C. 5 D.
Four workers are repairing a bridge. Show the workers locations from highest to lowest position in relation to the roadway. worker 1 is 7 feet below the roadway
All prtf services must be
What is the importance of material and component
An assessment that uses specific standards to judge ability is called a ______________________
1. What did Jonas's number of 19 represent?
Bush Middle school is selling spirit sticks, 4 for $5.00. What is the cost of one spirit stick? *
What events lead up to the battle of béxar?
In which of the following regions is a geothermal plateau located? A. on the North Island of New Zealand B. on the South Island of New Zealand C. in the Austral