Seudónimo
Seudónimo
22-12-2020
Mathematics
contestada
if you answer i will givie you brainliest
Respuesta :
haneenslaik
haneenslaik
22-12-2020
Answer:
Per slice it cost $0.46
So for 16 slices it will cost 7.36
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 31+ )
Otras preguntas
Raymond pettibon often complicates the meanings of his drawings with
What is an almost-perfect source of protein?
What was one reason the populist party failed?
Keegan and Iris are learning about examining the animal's hair coat. Keegan says the hair coat should be examined for brittleness and alopecia. Iris say the hai
Write the equation of a line that is perpendicular to the given line and that passes through the given point. 2x+9y=-30;(-8,0
Bacteria need the right kind of food to grow on. generally, they prefer foods that are high in protein, slightly acidic, and _______.
What term describes the brightness or dullness of a color?
According to Article 1, Section 2 of the constitution, each state representative must have
This country fortified its borders with germany except for an area called the ardennes forest which they assumed could not be penetrated by a large army.
Where is the speaker imagining himself in these lines from “Ode to a Nightingale”? A. with a fairy princess in an otherworldly moonlit garden B. with his lov