alexox2022
alexox2022 alexox2022
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

any thoughts?! I couldn't fix it

any thoughts I couldnt fix it class=

Respuesta :

myfulmeha
myfulmeha myfulmeha
  • 24-12-2020

Answer:

4.25

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

25.83 is 52.5% of what number
Find the unit rate: $15 for 4 quarts
236= 2 hundreds 3 tens and ______ ones = 2 hundreds 2 tens and ______ ones
Marcella bought a 25-ounce bottle of olive for $5.88. She used 60% of the olive in two weeks. Which of the following is the cost of the oil she used?
In a class of 24 students, 25 percent of them failed a test. How many students failed the test?
2/3(x+12)+2/3x=4 How do you solve the equation?
organisms are classified as insects based on their
in what order did the following empires dominate mesopotamia?
how do cells in multicellular organism get the resources they need to stay alive?
Write an equation of a line that is parallel to the line whose equation is 3y=x+6 and that passes through the point (-3,4).