uibefluwbhv
uibefluwbhv uibefluwbhv
  • 25-01-2021
  • Mathematics
contestada

PLZ HELP ASAP ASAP HELP

PLZ HELP ASAP ASAP HELP class=

Respuesta :

delaneychase91
delaneychase91 delaneychase91
  • 25-01-2021

Answer:

store b.

Step-by-step explanation:

you have to figure out how much one led bulb costs so you take the pack cost and divide it by how many bulbs are in it.

Answer Link

Otras preguntas

what does "there chewing us to pieces" mean?
_______wishes to become a opera singer. 1. Kate Tomas 2. Kate Tomas' 3. Kate Tomas's answer:3 The ___ cheers could be heard for blocks. 1. crowds 2. crowd's 3.
Why some minerals only occur in metamorphic rock?
Lee reads for 3/4 hour in the morning and 2/4 hour in the afternoon. how much longer does lee read in the morning than in the afternoon.
Executive agreements between presidents and heads of foreign countries are considered
Simplify 5 square root 45
The volume of square pyramid is 141 2/3 cubic inches. The height of the pyramid is two more than three times the length of its base. What is the length of the b
Which is more, 727 pounds or 1 ton?
Which diatomic molecule is formed when the 2 atoms share 6 electrons?
What is considered a duty of u.s citizens?