aeg10
aeg10
26-02-2021
Mathematics
contestada
can someone help me with this problem? please
Respuesta :
stayellie
stayellie
26-02-2021
Answer:
(22, 0)
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 93+ )
Otras preguntas
can someone help me?
what are three common values of U.S. citizens?
4. What are Jacobs's feelings towards the eloquent white man and what does he represent to her? How does Jacobe's relationship with the white man differ from he
accidental post oops.
Fuffy spent $7.20 on 4 dozen pencils. How much did each pencil cost
Which of the following benefits do franchisees enjoy over other small business owners? Select the two correct answers (point A. Franchises are less expensive to
8/2(2+2)=? 100 points to the best answer!
Can someone help me with python
13. You went to the grocery store and spent $12.95. You bought milk for $3.49, eggs for $1.98, cereal for $4.24, and bananas. How much did the bananas cost?
ANYONE PLEASE HELP ME IN MY MATH HOMEWORK I REALLY NEED THE ANSWER RIGHT NOW BECAUSE I HAVE TO PASS THIS TOMORROW I HOPE Y'ALL CAN HELP ME:(I'LL MARK YOU AS THE