Seudónimo Seudónimo 25-03-2021 Mathematics contestada Mrs Munoz is buying groceries. Apples cost $1.00 each, and Oranges cost $1.25 each. If she buys three Apples and three Oranges. If she paid with a 10 dollar bill, how much change did she receive? Use a explanation and solution A. $4.00 B. $6.75 C. $3.25 D. $16.75