tshegofatsoblessing
tshegofatsoblessing tshegofatsoblessing
  • 21-04-2021
  • World Languages
contestada

What goes up and down, but
does not move?​

Respuesta :

Lilpopcorn Lilpopcorn
  • 21-04-2021

Answer:

staries

Explanation:

Answer Link
444423 444423
  • 21-04-2021
Stairs that’s so easy
Answer Link

Otras preguntas

need help as soon as possible and the answer is not d btw
Need to know soon!!! 15 points?
Which one describes how much matter in object contains using SI units
The 1960s, when "American History is set, was a time of great social change and reform. Which of the following issues of the time is most relevant to Elena's e
Makensie bought 5.4 pounds of cashews for $18.62. Approximately how many pounds of cashews can Makensie purchase for $1?
MUSC 1101 - MidTerm 2. a) For each pair of notes, circle the note which sounds higher in pitch. Name the notes. b) For each pair of notes, circle the note which
Germany developed an extensive propaganda campaign during World War II to build support for its war effort.
(Documents 2-4) How did Anglo Americans react to the Vesey plot? a. Southerners began questioning the morality of slavery. b. Southerners vented their anger tow
Esosa pays $43.19 for 3.7 pounds of salmon. What is the price per pound of the salmon?
The panda at the zoo became ill and lost 3 pounds every week for 5 weeks. In the sixth week, she began to feel better and gained 4 pounds. Write and evaluate an