gabby28134 gabby28134
  • 21-04-2021
  • Mathematics
contestada

9 x 2 3/4 pls help me

Respuesta :

kaniyahsco0608 kaniyahsco0608
  • 21-04-2021

Answer:  24.75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A pack of paper costs $3.75, including tax. Mr. Cooper wants to purchase packs of paper for his class and has a $20 budget. Write an inequality to solve for the
What is a function of the highlighted organ? What is a function of the highlighted organ? production of new red blood cells removal of toxins from the blood pro
Quindlen cites many instances of contrasts and contradictions to support her claim. Identify one contrast and one contradiction, and explain how each helps stre
Do you think America is a democracy ?
To combine integers with different signs find their _ _ then _ the smaller absolute value from the larger one give the sum the sign of the number with the _ abs
Think about all of the inventions you've discovered in this lesson. Which two inventions changed Americans' lives the most? Explain your answer in a few sentenc
The dog is happy in the street.-Subject, -linking verb, - Action verb, - Predicate adjective, - Object of preposition, - Preposition, - Predicare nominative, -
P is a point inside a rectangle ABCD, where PA = 3, PC = 7 and PD = 6. Find PB.
Sue buys a certain brand of cereal that costs $12 per box. Sue changes to a super-saving brand of the same size. The equation shows the price, y, as a function
Round 0.02851 to the nearest thousandth.851