Seudónimo Seudónimo
  • 21-04-2021
  • Mathematics
contestada

helppppp me plzzzz:)))))

helppppp me plzzzz class=

Respuesta :

hylankn57stu
hylankn57stu hylankn57stu
  • 29-04-2021

Answer:

I say it is R. I think this because it is the only one that makes sense.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A store is having a holiday sale and Anna has $75 to spend on buying Blu-rays, DVDs, and video games. Blu-rays (b) cost $10 each, DVDs (d) cost $4 each, and vid
WHAT IS THISS SOMEONE PLEASE HELP MEEE
Which is a simplified form of the expression -4(3r – 2) – 2(r + 1)?
Please help do right don't do just for points please
It’s 8:40 What time will it be in 3/4 hour
Alona bought 3 cans of paint for Php403 p er can. She gave the salesclerk Php1 500. How much change did she get?6.) What is asked in the problem?A. amount of h
Many traditional Scottish dishes contain oats and barley true or false?
How many jobs per day are you expected to complete in Microworkers in order to continue using its service?
Farmers established two types of organizations to fight for reform. List one of them here.
Which of the following is the converse of the Triangle Proportionality Theorem? A. If a line divides two sides of a triangle proportionally, then it is parallel