lilisierra
lilisierra lilisierra
  • 22-05-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP, I’LL GIVE BRAINLIEST!

PLEASE HELP ILL GIVE BRAINLIEST class=

Respuesta :

chris200614
chris200614 chris200614
  • 22-05-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Add all the prices together and your answer will come up to 421.55

Answer Link

Otras preguntas

I need help with this! I WILL GIVE YOU BRAINLIST!
whos the first president of the united states
which causes more a higher pulse rate hypoventilation or hyperventilation?
If i get a 70% does that count at 2.0 gpa
The width of a rectangle is 61 centimeters more than the length. The perimeter is 406 centimeters. Find the length and the width.
Which is an example of quantitative investment research? O A. Vance looks at whether a company's CEO is socially responsible. OB. Martin looks at a company's pr
Will give Brainiest!! A local boys club sold 156 bags of mulch and made a total of $303. It sold two types of mulch: hardwood for $2.50 a bag and pine bark for
What is the length of x in the given triangle shown at right? 30° Your answer: o 33 O 6 O 12 o 12V3 Clear answer
Find the unit rate. 4 grams for every 3/4 serving The unit rate is?
The quadratic expression 4x^2-7x-2 represents the area of a rectangular garden. What is the perimeter of this garden?