natwachiraya2106 natwachiraya2106
  • 23-07-2021
  • English
contestada

Could someone check this for me

Could someone check this for me class=

Respuesta :

mondaymorningblues
mondaymorningblues mondaymorningblues
  • 23-07-2021

Answer:

Yes these are also correct. Good job.^_^

Answer Link

Otras preguntas

A package of 4 pairs of insulated socks costs $27.96. What is the unit price of the pairs of socks? The unit price is $ per pair of socks.
An electrician charges $35 for a house call and $80 per hour for each hour worked. If the total charge was $915 to wire a new house, how many hours did it take
Hiya! anyone can add me uwu
grade 11 biology 6.3
Consider a river flowing toward a lake at an average speed of 3 m/s at a rate of 550 m3/s at a location 58 m above the lake surface. Determine the total mechani
Which sentence uses the word ending in -ing as a gerund? a.)Convincing us that he couldn't get the tickets, Ray had a big surprise for us. b.)Marisol is sewing
What is the answer to this 3x-15= ax+7
First one to get all of them gets brainliest Name the Fifty states. Hurry!
I am really confused by this task..please help
PLEASE HELP!!!!!!! Which set of numbers is arranged in decreasing order?