vallybear1012
vallybear1012 vallybear1012
  • 26-01-2022
  • Mathematics
contestada

Plz I need this now plz plz plz plz plz plz only the second line

Plz I need this now plz plz plz plz plz plz only the second line class=

Respuesta :

MrShadowGod MrShadowGod
  • 26-01-2022
The number on the line increases at 0.1 everyone time so it would go 0.8,0.9,1,1.1,1.2,1.3,1.4
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following has six electrons in its valence shell? 1oxygen 2nitrogen 3sodium 4neon
Which section does the United States Business administration say is the most important part of a strategic business plan? A. executive summary B. market analysi
proofreading vs revising
Tina uses a $50 gift certificate to buy a pair of pajamas for $17.97, a necklace for $25.49, and 3 pairs of socks that each cost the same amount. Tina has to
were tropical cyclone occur
explain how multiplying by a whole number can result in a product less than 1.
Break apart ones to make a ten.
what is a better buy, an 18 ounce jar of jelly that costs $1.99 or a 24 once jar of jelly that costs $2.99 why?
Which statement is characteristic of a concave lens? It reflects most light. It is thickest in the middle. It bends light rays outward. It is made of opaque ma
The Mississippi River begins at Lake Superior. True False