yeetmastersgaming
yeetmastersgaming yeetmastersgaming
  • 22-02-2022
  • Mathematics
contestada

PLS HELP!! I WILL GIVE BRAINLIEST IF U ANSWER CORRECTLY!!

PLS HELP I WILL GIVE BRAINLIEST IF U ANSWER CORRECTLY class=

Respuesta :

26diasialhannah
26diasialhannah 26diasialhannah
  • 23-02-2022

Answer:

A=256

P=32

Step-by-step explanation:

you that by multiplying 4x4=16x4=64x4=256

you get that by adding 4+4=8+4=12+4=16+4=20+4=24+4=28+4=32

Answer Link

Otras preguntas

of $3.00 per unit. The variable cost to manufacture is $2.00 per unit. The monthly fixed costs are $8000. Its current sales are 29,000 units per month. If the c
Yeah I don’t know this
An example of a push factor would be educational opportunities. job opportunities. poverty. religious freedom.
what’s the name of the organic molecule
Adams, a general contractor, Brinks, an architect, and Carson, an interior decorator, formed the Dex Home Improvement General Partnership by contributing assets
Write the equation of a line in slope-intercept form that has a slope of 3 and passes through the point (-2, 5)
Corris Co. accumulates the following data concerning a mixed cost, using miles as the activity level. Miles Driven Total Cost January 10,000 $17,000 February 8,
320 rounded to the nearest ten
. If it outsources the navigation system, fixed costs could be reduced by half, and the vacant facilities could be rented out to earn $2000 per month of rental
Given that the supply and demand function for the product type is Qd = [tex]\sqrt{260-p}[/tex], Qs = [tex]\sqrt{p-14}[/tex]. consumer surplus ??.