rachellynn7215
rachellynn7215 rachellynn7215
  • 24-01-2017
  • Mathematics
contestada


if granola cost 2.40 per pound, how much does 0.9 pound of granola cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-01-2017
2.16 hope this helps bro
Answer Link

Otras preguntas

Janet buys 12 pens for $5.88. What is the cost per pencil?
multiple choice! please help me :)
Who has insta gram because I need help with my ela assignments and I need a good grade I’ll pay u 30$ cashapp or PayPal if it’s right
This for Romeo and Juliet
Read this excerpt from Anne Frank Remembered. In spite of that, he was friendly, and I recalled that Mr. Frank had been aware of this man's membership in the Du
Nester needs a cover for his circular outdoor pool. The circumference of the cover must be 16 meters. Which quantity is closest to the area of the pool cover me
"The is the greatest event of our nation's history." -Frederick Douglass, 1864 Read the quote and then answer the question below. Which word correctly fills in
What are two ways flowing water can cause an erosion
Find the percent of increase from 88 to 99. Round to the nearest percent
how was the gilded age in the United States affected by European culture? Please if u know the answer help me. I would really appreciated. it doesn't have to be