sheesh2 sheesh2
  • 26-01-2017
  • Mathematics
contestada

How to do it with work plsssss

How to do it with work plsssss class=

Respuesta :

agenttex5460
agenttex5460 agenttex5460
  • 26-01-2017
she would have 2 go on 20 rides for it to cost the same
Answer Link

Otras preguntas

what is (13x+9k)+(17x+6k) simplified
Stacy needed to fill her gas tank for a road trip. if she spent $45.87 and purchased 11 gallons how much did each gallon cost?
Which of the "Four D's of Negligence" refers to the physician-client relationship
The fourth crusade resulted in the a. occupation of egypt. b. capture of jerusalem. c. conquest of alexandria. d. sack of istanbul. e. fall of constantinople. 2
Which of the following is NOT true about persuasive speaking compared to informative speaking? A. Involves more emotional appeal. B. Asks for commitment
Which of the following influenced the development of both the Mayan and Aztec calendars? The Incas Religious rituals The Zapotecs Messages from Quetzalcoatl
What is the simplified form of 20 times x to the fifth power over 15 times y to the sixth power times the fraction 5 times y to the fourth power over 6 times x
A driver should not strive to develop a positive attitude when driving
You are driving on a public road and need to turn your vehicle around you can use a three-point turn
_______________, which causes abdominal pain and diarrhea, multiplies rapidly in prepared foods (e.g., beef, poultry, and gravy) left at room temperature for ex