blad9esismauraprit blad9esismauraprit
  • 25-02-2017
  • Mathematics
contestada

Kevin orders 2 tacos with beans and rice and a drink for lunch. one taco costs $1.69. write the cost of the taco in word form.

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-02-2017
The cost of one taco is one dollar and sixty-nine cents.
Answer Link

Otras preguntas

Assuming a constant temperature which sample below would you expect to be at the highest pressure?
Need help with number 8 ASAP
What makes South!, a memoir by Ernest Shackleton, fall under the nonfiction genre? A. The narrator was part of the adventure that he writes about. B. The story
Katrina owns a 9-acre farm. Last month, she bought her neighbor’s adjoining 8-acre farm. How large is Katrina’s farm now?
Your driving record will never had be available to
What’s the answer ??????
Which of the following statements about the first amendments religion clause are true? The government cannot be run by religious group. The government cannot s
MULTIPLE CHOICE QUESTION: What did the government have to do to remove English Soldiers from America? A. Fight B. Pay the King for war damages C. Give Loyali
Find h, assuming the triangles formed are similar. h =
What action best describes the major movement of the deltoid? A) Hammering a nail B) Squatting to pick up a pencil C) Raising your hand D) Pulling a wagon