britney32 britney32
  • 21-11-2017
  • Mathematics
contestada

3 packeges for $1.29 what is that one package has

3 packeges for 129 what is that one package has class=

Respuesta :

Topmadworld
Topmadworld Topmadworld
  • 21-11-2017
Hey there,
3 package= $1.29
1 package= 1.29/3
                = $0.43
Thus, 1 package is $0.43

Hope this helps

~Top
Answer Link

Otras preguntas

REVERSE MEAN 5) Nigel has scored a mean of 18 runs in the last five cricket matches. His mean score must be 20 or more for him to be chosen for the school team.
Negative 3 times negative 8
Please help! Will make brainliest. Q5 please. A and B- what would the correlation look like? Thanks :)
please help me with this question
Jack cleans windows for extra income. He charges $3.00 for a main floor window and $5.00 for a second-story window. How much will he earn if he cleans a house w
a french composition about my family​
U3 Wk 4 Exponent quiz on connections academy quiz answer please This quiz is too hard
What is best music listening top result app?​
to see a big .d.i.c.k. J.o.i.n wqc-qwwf-rgo​
Which example most clearly uses parallelism to convey the idea that absolutely no one can take a single day for granted?