luissanny06
luissanny06 luissanny06
  • 22-09-2022
  • Mathematics
contestada

Please help me pass

Please help me pass class=

Respuesta :

Tcsofine
Tcsofine Tcsofine
  • 22-09-2022

Answer:

I would say y=3x+6

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In four middle schools, the teacher to student ratio is equivalent. How many teachers and students are at each school?.
as a financial manager, garry wants to know when his firm will need to arrange for short-term financing and when the firm is likely to have surplus cash availab
What color are Christmas lights?
When were electric Christmas tree lights invented?
How does the 12 days of Christmas relate to the Bible?
you add an aqueous solution of lead nitrate to an aqueous solution of potassium iodide. draw highly magnified views of each solution individually and the mixed
What is the name of the address that Percy writes on the package containing Medusa's head?
Which step tells how long to cook the eggs before adding the cheese and vegetables? step 3 step 4 step 5 step 6.
the standard materials cost to produce 1 unit of product r is 5 pounds of material at a standard price of $40 per pound. in manufacturing 6,500 units, 30,200 po
) you have been hired by a farmer to use your small ua to inspect his crops. the area that you are to survey is in the devil`s lake west moa, east of area 2. ho